Úvodní stránka » Doplňky

Doplňky

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou vhodným doplňkem pro zajištění klidného spánku zejména v letních měsícíh. Sítě jsou vyráběné přesně na míru Vašich oken v různém barevném provedení. Díky snadnému uchycení bez nutnosti zásahu do rámu zvládne instalaci téměř každý. V nabídce je také otevíravá síť na balkónové dveře. 

Žaluzie a vnitřní rolety

Nabízíme horizontální i vertikální žaluzie. Žaluzie jsou vyráběny přesně na míru okenního křídla a v barevném provedení dle vzorníku. Horizontální žaluzie jsou nejběžnější typem interierového zastínění, vyznačující se jednoduchým ovládáním, dlouhou životností, odolností a příznivou cenou. Zákaznící, kteří hledají alternativu ke klasickým žaluziím nabízíme vnitřní rolety, které nabízejí výhody jako úplné zatemnění. 


Parapety

Dalším doplněkem jsou vnitřní plastové a venkovní hliníkové parapety. Vybírat můžete z celé škály barevných provedení.

 

Nadokenní rolety

Nadokenní rolety jsou systémovým doplňkem plastových oken jejich dodávku je potřebné řešit při samotném zaměřením oken. Roletový box je umísteň nad oknem, proto je ho možné překrýt fasádou. Lamely jsou vyrobeny z hliníku plněné PU.

 

Garážová vrata

Dodáváme garážová sekční nebo výklopná vrata (barevné řešení dle oken) od firem LOMAX, HŐRMANN nebo TRIDO.

 

Terasový systém RELAZZO

Terasový systém RELAZZO nabízí kvalitní povrch Vašich teras, balkonů či okolí bazénů. Jde o ekoligický výrobek s 50% dřeva. Mezi výhody patří jednoduchá montáž, dlouhá životnost a elegantní vzhled s minimálními nároky na údržbu. K dispozici je šest barevných odstínů. 

Akce

20. 7. 2013

Parapet za 1 Kč

20. 7. 2013

Sleva za reklamu

archív

Reference

bytove.jpg
VOSTALOVA OKNA, s.r.o.
Benetice 10, 675 06 Benetice
724 208 532